Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА «ТРИАЛ»

Історія, становлення, розвиток

“Тріал” – стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю! Здоров’я зубів – один з важливих складових комфортного існування людини. Неможливо уявити собі прийом смачної їжі, вживання холодних коктейлів з льодом або гарну посмішку, коли у вас болять зуби, викривлений прикус або пожовкла емаль.

Багато з вас, напевно, лікували зуби ще в дитинстві, і від цього процесу залишилися явно не найкращі спогади. Відсутність знеболюючих, пронизливий звук старої бормашини і нудотний запах цементу (який тоді називався «пломбою»). Неприємні відчуття, еге ж? Але час минув, технологія лікування зубів змінилася до невпізнання. Стоматологія Запоріжжя сьогодні – це новітнє обладнання, інноваційні методи лікування, сучасні препарати для знеболювання, унікальне діагностичне обладнання.

Гіпоалергенні суміші для пломбування карієсу і каналів. Безболісне лікування пульпітів. У стоматологію Запоріжжя тепер не бояться ходити навіть діти. Сучасна стоматологія Запоріжжя здійснює так зване естетичне лікування: брекет-системи для вирівнювання зубів (в будь-якому віці!), Професійне відбілювання і нарощування, протезування і відновлення зруйнованих зубів

Приходьте в стоматологію Запоріжжя, щоб більше не боятися посміхатися, у нас є все, що захочеться без хворобливих відчуттів, щоб сміятися всіх неприємностей в обличчя!

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img