Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

Дитяча стоматологія Запоріжжя

Профілактика і гігієна
♦ R-графія
♦ Лікування
♦ Ціни

o Дитячий стоматолог

zubichistЗачем потрібен дитячий стоматолог? Серед батьків часто гуляє така думка, що тимчасові ( «молочні») зуби лікувати не обов’язково, адже вони все одно випадуть … Ця думка помилкова, і в результаті такої поведінки дорослих часто страждає здоров’я дитини. Адже, в результаті своєї будови в дитячих зубах запальні процеси протекаю набагато швидше, ніж у дорослих, а отже до них потрібен особливий підхід, а для лікування – спеціальний доктор!

«Тріал» – одна з небагатьох стоматологічних поліклінік, де маленькі пацієнти отримають весь спектр стоматологічних послуг. І спеціальний доктор – дитячий стоматолог – знайде підхід до Вашої дитини. Адже радісно крокувати на прийом до лікаря-стоматолога – це реально! Наші лікарі не тільки забезпечують якісне та кваліфіковане лікування, але і дуже добре розбираються в дитячій психології. Для дитини дуже важливий перший візит до дитячого лікаря, де стоматолог в ігровій формі ознайомить його з інструментарієм, необхідним для роботи. У нас ви не знайдете бормашини, у нас є особливі «пилесосик» і «щекотухі», які допомагають боротися з «зубними черв’яками і каріозними монстрами». А після прийому Ваше чадо неодмінно отримає приз за саме відважне поведінку.

Більшість наших пацієнтів обійшлися без загального наркозу, який їм активно пропонували в інших клініках, завдяки доброму і трепетному відношенню наших докторів. Адже все, що ми робимо – ми робимо з любов’ю!

o Профілактика і гігієна

Молочні зубки починають прорізуватися з 6-ти місяців і до 2,5 років. У кожного цей процес індивідуальний і дуже часто завдає чимало болючих відчуттів дитині, а мамам забезпечені безсонні ночі. Наші фахівці порадять Вам як полегшити біль і дискомфорт малюкові в цей період.

З появою першого зуба саме мама повинна доглядати за зубками за допомогою звичайної марлевої серветки або спеціально розроблених засобів і очищати їх від нальоту, який завжди присутній на зубах. Таке ставлення привчить дитини до будь-яких маніпуляцій в порожнині рота і самостійної гігіене.b8999fa3b53287f579d08cb5cef2b34d

Відвідувати стоматолога необхідно регулярно, з періодичністю 1 раз на півроку.

Комплексна санація в нашій клініці допоможе запобігти захворюванням ЛОР-органів, шлунково-кишкового тракту, забезпечить нормальний розвиток мови і здорову усмішку вашій дитині.

Ми пропонуємо вам:

Професійну гігієну за допомогою щіточок і паст зі смаком фруктів;
Глибоке фторування зубів для запобігання появи і розвитку карієсу;
Сріблення за допомогою препарату «Сафорайд» – для попередження карієсу молочних зубів, припинення розвитку каріозного процесу і попередження рецидиву після лікування;
Герметизація фісур, тобто «Запечатування» заглиблень на поверхні емалі;
Порекомендуємо раціональне харчування Вашій дитині з метою зміцнення кісткової системи та зубів;
Навчання дітей правильного догляду за порожниною рота;
Підбір раціональних засобів гігієни з урахуванням індивідуальних особливостей Вашої дитини.
o Лікування

Передчасна втрата молочних зубів викликає порушення правильного формування прикусу. А також, ускладнення карієсу, такі як пульпіт і періодонтит можуть інфікувати зачаток постійного зуба і сприяти його руйнуванню.

У «тріалу» можливе лікування молочних зубів без препарування, шляхом послідовного нанесення спеціальних паст, які розм’якшують зіпсовані тканини, а потім, за допомогою різних інструментів доктор очищає каріозну порожнину.

Лікування пульпіту і періодонтиту переважно проводиться без анестезії, але якщо є необхідність – проводиться знеболення легкими анестетиками, а на місце уколу попередньо наноситься «вишневе варення» (знеболюючий гель) для максимального комфорту малюка під час маніпуляції.

При лікуванні карієсу використовуються спеціальні сучасні матеріали для дитячих зубів. За бажанням можливо пломбування кольоровими пломбами, що обов’язково зацікавить діточок, адже дитина може вибрати колір пломби, який йому до смаку.

Ми подаруємо Вашим діткам здорові і красиві посмішки! Без болю і страху!

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img