Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

Ортопедичне лікування зубів в Запоріжжі

Протезування з покон віків було найважливішою для пацієнта частиною стоматологічної допомоги. Цілісність зубного ряду у пацієнта може дати можливість підтримувати організм здоровим, так як тільки правильне харчування може в цьому допомогти.

Таким чином, мета протезування – відновити жувальну ефективність і, звичайно ж, естетично адаптувати людини в суспільстві.

Фахівці нашої клініки в більшості випадків намагаються підходити до питання протезування глобально, так як встановлювати ортопедичні конструкції потрібно на добре підготовлені зуби – провести пародонтологическое лікування, лікування карієсу і його ускладнень і, звичайно ж, імплантацію. Впевнені, ви чули таку фразу: «У мене під коронкою зуб пропав!» ..? такі випадки зустрічаються в результаті некваліфікованого втручання.

Ми проводимо безкоштовні консультації для того щоб максимально інформувати пацієнта про те, яке лікування йому необхідно провести, яку ортопедичну конструкцію вибрати, як це буде відбуватися, скільки займе часу і т.д. наше завдання максимально забезпечити пацієнта знаннями, щоб він міг прийняти серйозні рішення усвідомлено.

ортопедичні конструкції

 1. Незнімні
     a. коронка
     b. мостовідний протез
     c. Коронка або мостовідний протез з фіксацією на імплантат
     d. вінір
     e. Люмініри
 2. Знімні
     a. Часткові знімні протези
        i. Частковий знімний пластинковий протез
        ii. Частковий знімний бюгельний протез
        iii. мікропротез
     b. Повні знімні протези
 3. Комбіновані роботи з використанням знімних і незнімних конструкцій одночасно.

Матеріали використовувані в протезуванні на сьогоднішній день дуже різноманітні, і наші фахівці можуть запропонувати конструкцію, щоб вона повністю влаштовувала пацієнта з естетичних і, звичайно, сьогодні не маловажно, по матеріальним вимогам.

Матеріали, використовувані для незнімного протезування:

Цільне лиття (металева);
Металокераміка (металевий каркас з керамічним облицюванням);
Безметалова кераміка (прес-кераміка, кераміка на каркасі з діоксиду цирконію) – завищені естетичні характеристики;
У деяких випадках можна виготовляти конструкції, комбінуючи матеріали.

У знімному протезуванні як правило використовується комбінація металевого каркаса, з пластмасовим базисом, зуби встановлюються пластмасові або Українського виробництва, або фірмові зуби, виробництва Німеччини, США або Японії.

За бажанням пацієнта ми можемо виготовити так звані м’які протези з нейлону.

За фіксації знімні протези можуть бути на кламмерной фіксації – це гачки, які розташовуються в області шийки зуба або коронки, таке з’єднання з опорними зубами можна назвати «лабільним», тобто навантаження на зуби невелика, і більше розподіляється на слизову оболонку.

Другим, більш естетичним способом є, так звана фіксація на «аттачменах». Цей вид фіксації, можна використовувати тільки в разі не менше двох опорних коронок, тому що навантаження в більшій мірі розподіляється на опорні зуби, а не на слизову оболонку. Як плюса тут ми маємо високі естетичні показники – ніякого металу на зубах.

Ну і, звичайно, найцікавіший спосіб – фіксація знімного протезу з опорою на імплантат.

Наша робота – Ваша посмішка !!!

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img