Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

ЕНДОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ У ЗАПОРІЖЖІ

Еендодонтичне лікування

Пульпіт – запалення судинно-нервового пучка, яке живить зуб, який знаходиться всередині зуба і називається пульпою.

В процесі лікування пульпіту видаляється інфікована пульпа, а канали зубів очищаються і розширюються для подальшого пломбування. Якщо в канал вводяться лікарські препарати, то порожнину зуба закривається тимчасовою пломбою, яка під час наступних відвідин заміщається на постійну. Наші лікарі впевнені, що мало просто позбавити пацієнта від болю, найважливіше зробити так, щоб цей біль не з’являлася знову, для цього ми використовуємо мультифункціональний ендодонтичний мотор з вбудованим апекслокатором для лікування ускладнень карієсу. Він дозволяє ефективно обробляти кореневі канали і одночасно вимірювати довжину, що в сукупності дає зниження ризику ускладнень або виникнення рецидиву за рахунок поліпшення іригації (промивання) за допомогою надання каналу конусоподібної форми. Після ретельної обробки каналу проводиться його пломбування.

Періодонтит – запалення періодонта – тканин, що оточують зуб. Причини можуть бути різними це може бути перехід інфекції з навколишніх тканин (остеомієліт, гайморит), травматичний, медикаментозний, але найчастіше причиною періодонтиту є несвоєчасне звернення пацієнта до лікаря для лікування карієсу і його ускладнень.

Лікування складне і досить тривалий, як правило розтягується на 5-6 відвідувань. Головна мета – обробити канал і видалити інфіковані тканини, що здійснюється за допомогою ендодонтичного мотора, потім в канал вводять протизапальні та антибактеріальні засоби. Лікарські препарати залишають в каналах до повного стихання запального процесу.

При відсутності лікування захворювання може поширитися на сусідні тканини з формуванням абсцесів, флегмон, остеомієліту щелепи, гаймориту та інших небезпечних захворювань.

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img