Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

Лікування захворювань пародонту

Якщо ви помічали у себе:

неприємний запах з рота
присмак у роті
почервоніння, кровоточивість і свербіж ясен
оголилися шийки зубів
зуби стали чутливими до хімічних і термічних подразників
застрягання їжі в міжзубних проміжках
Можливо ви зіткнулися із захворюванням пародонту …

Пародонт – це все тканини, що оточують зуб, зв’язки зуба, ясна з поднадкостніцей і цемент кореня.

Практично все населення земної кулі в різного ступеня має проблеми з пародонтом – починаючи від легкого запалення ясен (гінгівіт) до важких форм (пародонтит), при якому пацієнт може втратити всі зуби.

Погана гігієна порожнини рота, нелікованих зуби, хронічні захворювання – все це створює сприятливі умови для виникнення і поглиблення захворювання.

У нашій клініці у Ваших зубів може бути другий шанс! Лікар-парадонтолог готовий надати якісні послуги з лікування пародонту. Адже лікування не закінчується видаленням зубного нальоту і зубного каменю, це лише один з етапів комплексного підходу. У перші відвідини лікар-парадонтолог визначає ступінь запалення ясен і глибину парадонтозних кишень. Можливо, знадобитися панорамний знімок обох щелеп.

Після того, як лікар з пацієнтом обговорить індивідуальний план лікування, проводиться ретельна гігієнічна чистка за допомогою ультразвуку і Air Flow, що значно покращує стан порожнини рота, тому що під час цих процедур віддаляється значна частина бактерій і нальоту. Також Вас навчать правильному догляду за порожниною рота, допоможуть підібрати спеціальні засоби по догляду і розкажуть про їх застосування.

Другим етапом є кюретаж пародонтальних кишень і Вектор-терапія в разі потреби. Зняття відкладень відбувається хитається краплею дрібнодисперсного водного розчину гідроксінда кальцію. Процедура абсолютно безпечна і безболісна!

Після лікування апаратом «Вектор» у пацієнтів значно зменшується набряклість м’яких тканин, швидко відновлюється слизова оболонка. На сьогоднішній день за допомогою апарату «Вектор» у багатьох випадках можна уникнути хірургічного лікування, яке раніше вважалося неминучим. У міру необхідності, дані процедури підкріплюються місцевим і загальним медикаментозним лікуванням.

Захворювання пародонту добре піддаються лікуванню на ранніх стадіях, успішність лікування залежить від своєчасного звернення до фахівців.

Дайте своїм зубам другий шанс!

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img