Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

Імплантація зубів в Запоріжжі

Дентальная імплантація зубів – це сучасний і добре освоєний спосіб відновлення цілісності зубного ряду методом вживлення імплантату, за всіма характеристиками, не поступається природним зубам.

Переваги дентальної імплантації:

Відновлення одного або декількох відсутніх зубів;
Відсутність необхідності обробляти (обточувати) сусідні здорові зуби;
Можливість використовувати імплантат в якості опори для знімного протезування;
Збереження кісткової тканини в здоровому стані;
Чудовий естетичний результат;
Термін служби імплантату від 10 до 20 років.
Існує кілька способів імплантації зубів:

Одноетапна імплантація зубів. При цьому виді імплантат впроваджується в підготовлене кісткове ложе так, щоб головка імплантату перебувала над поверхнею ясен, накладаються шви по периметру, таким чином відразу формується ясенний край, а до протезування можна приступати в найближчі дні.

Двоетапна імплантація зубів. Це найбільш використовуваний на сьогоднішній день вид імплантації. Мета операції – впровадити імплантат, щоб забезпечити хорошу інтеграцію (приживлення) в кісткову тканину щелепи. Операція відбувається в два етапи:

  1. Впровадження імплантату. Імплантат впроваджується в підготовлене кісткове ложе і повністю закриватися слизовою оболонкою і не контактує з навколишнім середовищем і порожниною рота на термін 2-3 місяці при лікуванні на нижній щелепі і 4-6 місяців – на верхній.
  2. Формування ясна. Після закінчення вищевказаного терміну у внутрішньокістковими частина імплантату вкручується головка «формувач ясен» на термін 10 днів, поки навколо формувача утворяться зубні кільце. Потім на місце формувача спеціальними інструментами вкручується Наддесневой частина імплантату – абатмена – це і є сполучний елемент між імплантатом і майбутньої ортопедичною конструкцією.

Експрес-імплантація зубів. Цей метод використовується переважно у фронтальній групі зубів, в зв’язку з високими естетичними вимогами з метою соціальної адаптації пацієнта. Відразу після установки імплантату встановлюється тимчасова коронка, до постійного протезування можна приступати через 2-4 місяці.

Імплантація відразу після видалення зуба. Цей вид імплантації має ряд плюсів, що спрощує роботу лікаря, і звичайно, життя пацієнта:

За одне відвідування одночасно хірург робить видалення зуба і впровадження імплантату в лунку видаленого зуба з обов’язковим використанням кісткового матеріалу;
Кісткова тканина отримує необхідне навантаження, і не відбувається атрофія;
Терміни лікування скорочуються і до протезування можна приступити в середньому через 2 місяці.
Відстрочена імплантація після видалення зуба. Операція проводиться через 2-4 місяці після видалення зуба.

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img