Trial
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом
"Тріал" - стоматологія в Запоріжжі: лікуємо зуби без сліз і болю!
Записатися на прийом

Ортодонтичне лікування зубів в Запоріжжі

Ви молоді і красиві?

Але соромитеся посміхатися?

Згодом ця проблема переростає в комплекс при спілкуванні з людьми.

Не варто комплексувати, цю проблему можна усунути!

Розділ стоматології «ортодонтія» – це напрям, який займається виправленням прикусу, вирівнюванням зубного ряду і, в кінцевому підсумку, наданням красивої посмішки, що може поліпшити функцію зубів і їх цілісність.

Ортодонтичне лікування потрібно починати в ранньому дитячому віці, так як дитячий організм легше піддається лікуванню і можна використовувати знімні методи лікування (м’язово-функціональні вправи, пластини або капи), після досягнення дитиною 9 років можна встановлювати незнімні апарати – брекет-системи.

У нашій клініці «Тріал» у Запоріжжі ортодонтичне лікування проводиться як дітям, так і дорослим в будь-якому віці.

Існує величезний ряд ортодонтичних пластинок, які використовуються для лікування різних аномалій розвитку щелеп. З їх допомогою можна вирішити проблему в дитячому віці, якщо усунути проблему не вдається повністю, то це може стати великим завдатком для незнімного виду лікування.

Різновиди брекет-систем

Металеві брекети

Металева система має широкий попит через свою доступної ціни, простоти установки і подальших коригувань.

Керамічні брекети

Керамічні брекети виготовляються зі спеціальних мас і практично збігаються за кольором з зубами, і є досить міцною конструкцією.

Сапфірові брекети

Кристали з яких складаються ці брекети дуже нагадують сапфіри. Цей вид брекетів вибирають люди які цінують красу і володіють особливим естетичним смаком. Вони максимально прозорі і дуже красиві, але ціна, звичайно вище ранееупомянутих систем.

Лінгвальні брекети

Цей вид вибирають, як правило, люди з особливим становищем в суспільстві старшого віку для того, щоб приховати наявність у них брекет-систем. Великим мінусом цієї системи є її вартість і отримання неприємних відчуттів для мови, так як пацієнт постійно їх відчуває. Важливо й те, що лікування за допомогою лінгвальних брекетів займає більш тривалий період часу.

Напишите нам

Залишилися питання

Напишіть нам!
img